Novinka

Nanovitae TCM MYCO COFFEE 60g

  • 1 z 2

Prémiová instantní káva s obsahem extraktu z hub podle TCM (tradiční čínské medicíny) výrazně přispívají k udržení zdravé funkce organismu člověka. Zvyšují odolnost organismu, působí při zátěži a jejich další účinky jsou prospěšné ať už jako prevence jako při konkrétních problémech. Vyzkoušejte si to sami.

  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.5.2024
Kategorie: Káva
Hmotnost: 0.07 kg
 

V čem dokážou být nápomocné TCM funkční houby:

podporují kardiovaskulární systém,
zvyšují obranyschopnost,
upravují trávení,
zlepšují kognitivní funkce,
dodávají energii,

REISHI extrakt
Další kvalitní  houba – houba Reishi se již tradičně používá v TCM (Tradiční čínská medicína) na podporu vitality a obranyschopnosti organismu.
Houba Reishi se v současnosti pokládá za jednu z nejpoužívanějších funkčních hub. 
Reishi znamená v překladu „božská houba nesmrtelnosti“, jelikož se v tradiční čínské medicíně využívá již více než 4000 let.

Schválená zdravotní tvrzení podle platných nařízení EU:
Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum)

Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Normální funkce oběhové soustavy
Normální hladina cholesterolu v krvi

HERICIUM extrakt
Hericium je velmi chutná, vysoce ceněná houba nejen v tradiční čínské medicíně (TCM), ale také v moderní klinické praxi. V tradiční čínské medicíně se již tisíce let používá ke zvýšení duševního výkonu, jakož ik léčbě problémů vylučovacího a trávicího systému..

SHIITAKE extrakt
Shiitake je druh jedlé houby původem z východní Asie, která přirozeně roste na rozpadajících se stromech z tvrdého dřeva. Z jejich výskytu je odvozen i název: „Shii“ v překladu znamená dřevo a „take“ houba.
Je významným zdrojem antioxidantů, bioaktivních sloučenin (eritadenin), beta-glukanů (rozpustná forma vlákniny), vitamínů skupiny B (B3, B5, B6, B2), manganu, fosforu, selenu, mědi, zinku, draslíku, hořčíku, vitamínu D a železa.

CHAGA extrakt
I Chaga se používá k dosažení příznivých uklidňujících účinků na celé tělo a mysl. Je již dlouhá staletí součástí tradiční ruské i čínské medicíny. To vše díky příznivým zklidňujícím účinkům na tělo i mysl. Podle tradiční medicíny vyživuje oblast jater, ledvin a srdce.
Chaga obsahuje vysoké množství bioaktivních látek, kromě vitamínů a minerálů obsahuje také melanin, triterpenové sloučeniny betulin a kyselinu betulinovou, které získává ze svého hostitele – břízy. Dále v ní najdeme velmi důležité polysacharidy – beta glukany, flavonoidy, steroly či pteridin.

 

Hmotnost: 60 g
Počet porcí: 20 (1 porce 3 g)
Příprava: 1 porci zalít 150 – 200 ml Max. 80°C vody.
Doporučené dávkování: Max. 2 dávky denně.
Upozornění: Nevhodné pro děti a těhotné ženy. Obsahuje kofein.

 

Uvedené informace o rostlinách, rostlinných složkách, rostlinných extraktech a jejich obecném požití nejsou a nesmějí být považovány za výživová a zdravotní tvrzení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2003. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: