Kolagen, který nakopne celý organismus? Superfood Beauty Collagen vás překvapí svými účinky!

AB2EB377-4ABB-4DC8-B922-F7727D49C4AE

Čistý kolagen má na lidské tělo skutečně významné pozitivní účinky, zejména při dlouhodobém doplňování. Co byste však řekli na to, kdyby jeho příznivý vliv dokázal být ještě obsáhlejší? Díky produktu Superfood Beauty Collagen můžete užívání kolagenu povýšit na nový level!

Užívání kvalitních výživových doplňků je skvělý způsob, jak do svého organismu přijmout všechny potřebné vitamíny, minerály a další látky, které přispívají k jeho správnému fungování a zdravému vývoji. Nicméně, je třeba si dávat pozor, abyste se nesoustředily výlučně na jeden výživový doplněk s ohraničenou účinností. Řekněme, že pravidelně užíváte kolagen. To je sice fajn, avšak jeho účinnost je ohraničena. Sice pozitivně ovlivňuje klouby, kosti, nehty, vlasy či pokožku, nedokáže přinést příznivé účinky například pro srdečně-cévní systém. Jednoduše, neobsahuje další vitamíny a minerály, které by dokázaly také přispět k vašemu zdraví.

Právě proto vznikají produkty jako Superfood Beauty Collagen. Jeho hlavní složkou je vysoce kvalitní hydrolyzovaný hovězí kolagen, ovšem ten je doplněn o několik dalších cenných přírodních výtažků s vysokým obsahem různých vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů. Přináší tak další pozitivní účinky doslova od hlavy až po paty. Superfood Beauty Collagen dokáže nakopnout váš organismus a přispět k jeho celkovému zdravému vývoji.

9C2AB85F-2B5D-4303-9316-6A491057DC8B

Účinné složky Superfood Beauty Collagen

Jaké pozitivní účinky dokáže pravidelná konzumace Superfood Beauty kolagenuposkytnout pro vaše tělo? Přinášíme vám rozbor jednotlivých složek a jejich vlivu na zdraví.

Hydrolyzovaný hovězí kolagen

Kolagen pocházející z hovězích kůží se vyznačuje velmi dobrou účinností. Tvořený je především kolagenmi typu 1 a 3, které hrají důležitou roli zejména při výživě kloubů, kostí, kůže a šlach. Hovězí kolagen navíc obsahuje i aminokyseliny, které přispívají ke zvýšení přirozené tvorby kolagenu v lidském těle.

Hovězí kolagen zmírňuje bolest kloubů, přispívá k rychlejšímu zotavení svalů a šlach po zranění nebo fyzickém tréninku, zlepšuje činnost střev a pomáhá zlepšit pevnost jednotlivých tkání a kostí. Vaše tělo tak bude odolnější vůči zvýšené fyzické námaze a sníží se riziko zranění, například v podobě natržení svalu.

Kakaový prášek

Mnohé kolagenové doplňky výživy se vyznačují nepříjemnou chutí, která je často odrazující. To však není případ prášku Superfood Beauty Collagen. Ten obsahuje kvalitní kakao od certifikovaných dodavatelů, které dodává výjimečnou chuť a aroma. Rychle si ho zamilujete a rádi si ho budete přidávat do vašich oblíbených jídel či nápojů. Kromě chuti přináší kvalitní kakao i určité zdravotní benefity. Pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém, protože snižuje krevní tlak a eliminuje výskyt nezdravého cholesterolu v krvi. Kromě toho příznivě působí na střeva a činnost mozku.

Inulin z čekanky

Inulin je speciálním druhem vlákniny, která se někdy používá i jako náhrada cukru pro diabetiky, protože má sladkou chuť. Nicméně, má velmi nízký glykemický index, takže nezpůsobuje rapidní zvyšování hladiny glukózy v krvi. Nejvíce pozitivních účinků má na trávicí soustavu, protože přirozeně podporuje rozvoj střevní mikroflóry. Usnadňuje vstřebávání vápníku, čímž přispívá ke zlepšení odolnosti kostí.

Rýžový nápoj

Superfood Beauty Collagen obsahuje výtažky z rýže v podobě sirupu, mouky a škrobu. Ty dodávají přirozeně sladkou chuť bez výrazného zvyšování hladiny glukózy v krvi a navíc obsahují řadu důležitých vitamínů a minerálů. Jsou přirozeným zdrojem manganu, draslíku, zinku, vitamínů skupiny B, ale dokonce i aminokyselin.

Skořice cejlonská

Kromě toho, že skořice dodává výjimečnou chuť, navíc ovlivňuje rychlost vyprazdňování žaludku, díky čemuž přispívá k eliminaci vysokých výkyvů hladiny glukózy v krvi. Kromě toho se vyznačuje i velmi dobrými antibakteriálními a protizánětlivými účinky, plus, pomáhá snižovat srážlivost krve.

Reishi

Tato výjimečná čínská houba je v tradiční medicíně proslulá pro své širokospektrální pozitivní účinky. Mezi nejvýznamnější patří příznivý vliv na imunitu, pomáhá tělu bojovat se stresem či nervovými výkyvy a chrání buňky před oxidačním stresem, díky čemuž slouží jako prevence před mnoha vážnými onemocněními.

MSM

Tato zkratka reprezentuje chemickou sloučeninu zvanou metylsulfonylmetan. To, co na první pohled vypadá jako hrozivá chemie, má však ve skutečnosti pozitivní vliv na lidský organismus. MSM především pomáhá zmírnit bolesti kloubů, přispívá k rychlejší regeneraci svalů a pokožky, detoxikuje organismus a má velmi dobré antioxidační účinky.

Kokosová voda

Tato složka Superfood Beauty kolagenu pomáhá snižovat krevní tlak a chránit kardiovaskulární systém, zmírňuje bolest hlavy, vyrovnává pH a díky dobrým antioxidačním schopnostem zpomaluje proces stárnutí buněk.

Kyselina hyaluronová

Příznivé účinky kyseliny hyaluronové byly zaznamenány zejména v oblasti eliminace vrásek a vyživení pokožky, avšak kromě toho má pozitivní vliv i na rychlost hojení ran. Kyselina hyaluronová navíc zlepšuje činnost kloubů a pomáhá zmírňovat jejich bolest.

Jak konzumovat Superfood Beauty Collagen?

Superfood Beauty Collagen můžete použít k přípravě chutného nápoje, ať už studeného nebo horkého. Také jej však můžete přidat i do různých jídel, ať už kaší, zmrzlin nebo pudinku. Je tak skvělým způsobem, jak do organismu účinně doplňovat kolagen a další potřebné vitamíny, minerály či aminokyseliny. Super Beauty Collagen zakoupíte v našem e-shopu. Tak podpořte své zdraví i vy!