Novinka

Altevita 100% natural DRAČÍ Krev 50ml

  • 1 z 2

Dračí krev - načervenalá šťáva pěnové konzistence vytéká po narušení kůry z dračího stromu. Mízu strom vylučuje na svou obranu a pro hojení. Získává se udržitelným způsobem, který je šetrný ke stromům.

  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
Kategorie: Výživové doplňky
Hmotnost: 0.05 kg
 

100% natural Dragon´s blood

Pro vnitřní a vnější použití

Složení: 100% dračí krev (Croton Lechleri). Výrobek neobsahuje alkohol ani žádné nosiče.

Země původu: Peru

 

Cenná přírodní pryskyřice dračího stromu obsahuje až 90% OPC. Jsou to tvz. oligomerní prokyanidiny - sekundární rostlinné látky ze skupiny polyfenolů, které patří mezi nejúčinnější přírodní antioxidanty. Kromě nich obsahuje dračí krev taniny (detoxikační účinky), ze skupiny alkaloidů je to taspin (zachytávání volných radikálů), nenasycené mastné kyseliny (přispívají k udržování správné hladiny cholesterolu a tuků v krvi) a pod.
Je užitečná při různých druzích poranění. Napomáhá procesu hojení (škrábance, jizvy, řezné rány, herpesy, štípance). Velmi dobrá je odezva při potírání, vyplachování či kloktání. Dobré zkušenosti jsou s potíráním bradavic nebo při bodnutí hmyzem. Dračí krev zlepšuje elasticitu pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a hydratuje.

 

Způsoby používání dračí krve

Zevní použití: Aplikujte přímo na postižené místo (poranění, škrábance, kožní problémy). Před použitím doporučujeme provést test snášenlivosti: 2 kapky dračí krve rozetřeme na zápěstí nebo loketní jamku. Pokud místo nezačne svědit nebo se neobjeví alergická reakce, můžeme produkt bez obav používat.

Bradavice – aplikujeme na postižené místo a přelepíme náplastí. Pravidelně opakujeme až do odpadnutí bradavice.

Vnitřní užívání: 15 kapek rozpustíme ve 100 ml vody a užíváme 3 x denně.

K výplachu úst a kloktání použijeme 30 kapek a kloktáme 3 – 5 x denně. Dračí krev pozitivně ovlivňuje zdraví ústní dutiny a ochraňuje zuby.

Upozornění: Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy s nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobek čas od času protřepejte. Zamezí se tím tuhnutí přírodního sedimentu nekonzervované pryskyřice a sloučení tekuté části s usazeninou, která je přirozenou součástí pryskyřice.

Skladování: Skladujte na suchém místě. Nádoba musí být pevně uzavřena bez přístupu vzduchu, protože dračí krev se rychle odpařuje.

POZOR! Červeno-hnědá barva se nedá vyprat z oblečení a textilií. Manipulujte s ní opatrně.

Objem: 50 ml

Balení: sklo s pipetou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: