Novinka

Nanovitae HAIR MAN COMPLEX 80 kapslí

  • 1 z 2

HAIR MAN COMPLEX je výjimečný produkt složený z bioaktivních kolagenových peptidů a množství minerálů a vitaminů prospěšných pro celkové zdraví.

  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.5.2024
Kategorie: Novinky
Hmotnost: 0.07 kg
 

Bohatý obsah aktivních látek jako je zinek, vitamin C, biotin a selenium napomáhají ke zdravému růstu nehtů a vlasů, také k jejich rychlejší obnově a regeneraci. Přináší účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním vlasů, pomalým růstem a špatnou kvalitou vlasů, ale i nehtů a pokožky.
Právě nedostatek důležitých vitamínů a minerálů se může odrážet i na kvalitě vlasů, pokožky či nehtů. Důležité složky a unikátní komplex všech potřebných nutrientů vám dopomůže ke zlepšení kvality vlasů, nehtů a pokožky, ale ik celkovému zdraví organismu.


Složení produktu MAN COMPLEX:


PEPTAN ® – hydrolyzovaný hovězí kolagen
Peptan je enzymaticky štěpen tak, aby nabízel našemu tělu právě tyto specifické aminokyseliny, v optimálním poměru as co nejvyšší biovyužitelností. Jeho pravidelný příjem zlepší strukturu pokožky, významně přispívá ke zlepšení zdraví kloubů a kostí, podporuje svalovou regeneraci a působí preventivně proti ztrátě svalové hmoty. Redukuje tím i riziko zranění při nadměrném namáhání pohybového ústrojí.

MSM (methylsulfonylmetan)
MSM (metylsulfonylmetan) je organická, přirozeně se vyskytující forma síry, která se nachází v čerstvých syrových potravinách. V dnešních potravinách, které se často pěstují ve sklenících s umělým zavlažováním však není dostatečně zastoupen. Vařením se MSM poškozuje ai díky tomu se tato látka našemu tělu nedostává.

Pozitivní účinky MSM

základní kámen pro stavbu bílkovin a tkání v těle
pomáhá při tvorbě kolagenu
posiluje fyziologické procesy v trávicí soustavě
pozitivní účinky na záněty a bolesti kloubů
pomáhá snižovat pH a kyselost v organismu
pozitivní účinky na zuby, vlasy, nehty a kůži
pozitivní účinek při chronickém stresu

L-CYSTEIN
L-cystein je neesenciální aminokyselina, která patří mezi základní proteinogenní aminokyseliny tvořící bílkoviny lidského těla. Je nenahraditelný při tvorbě složitějších bílkovinných struktur, substrátem pro antioxidační látky glutathion (jeden z nejdůležitějších antioxidantů) a taurin, součást koenzymu A a ve vysokém zastoupení jej najdeme, například, iv keratinu, tvořícím vlasy a nehty.
Tato aminokyselina se podílí na detoxikačních procesech. Chrání tělo před vedlejšími účinky léků a před škodlivými látkami z vnějšího prostředí. Chrání játra a ledviny před poškozením buněk. léky, těžkými kovy jako olovo, rtuť, kadmium, arsen. Tím optimalizuje imunitní systém organizmu. Může také pomoci v boji proti mužské neplodnosti, protože chrání buňky mužského reprodukčního systému. Velké množství volných radikálů poškozuje DNA ve spermiích, spermie se pak díky tomu stávají nefunkční.
Výrazně se podílí na mozkových procesech, které souvisejí s učením a pamětí tím, že zabraňuje poškození mozkových buněk, čímž může přispět ke zlepšení mentálního zdraví a to i při mnoha duševních poruchách. Jeho přínos je také při srdečních onemocněních. Celkově tedy chrání organismus před oxidativním stresem, který souvisí s poškozením buněk volnými radikály.

OLIVOVÉ LISTY extrakt
Extrakt z olivových listů obsahuje oleuropein – látku, která slouží jako silný přírodní antioxidant, který ochraňuje organismus před vlivem volných radikálů, je proto velmi důležitý pro udržení zdraví. Oleuropein detoxikuje organismus na buněčné úrovni zejména v období stresu, posiluje organismus proti alergiím a posiluje také imunitní systém.
Extrakt z olivových listů pozitivně ovlivňuje krevní tlak a může pomoci při srdečních onemocněních. Pomáhá předcházet mnoha faktorům, které vedou k cukrovce, rakovině, neurodegenerativním onemocněním, mrtvicím a artritidě.

VITAMIN PREMIX HAIR
Vitamínový vlasový premix obsahuje množství aktivních látek, které pozitivně ovlivňují stav vašich vlasů, nehtů a pokožky. Jsou to především vitamíny B12, B3, kyselina pantotenová, biotin, pyridoxin B6, vitamín C a z minerálů zinek, selen a měď.

Biotin B7
Biotin je důležitou součástí enzymů v těle. Tyto enzymy rozkládají látky jako tuky a sacharidy. Nízká hladina biotinu se obvykle identifikuje podle symptomů, které zahrnují řídnutí vlasů, červené šupinaté vyrážky kolem očí, nosu a úst. Biotin se běžně používá i při vypadávání vlasů, lámavosti nehtů, ale neexistují žádné kvalitní vědecké důkazy na podporu tohoto použití.

Zinek
Zinek může účinně snížit zánět, posílit imunitu, snížit riziko nemocí souvisejících s věkem, urychlit hojení ran a zlepšit příznaky akné. Je potřebný pro srážlivost krve, funkci štítné žlázy a mnohé další. Hraje také klíčovou roli při udržování zraku a může mít účinky proti virům. Zinek je esenciální stopový prvek běžně se vyskytující v červeném mase, drůbeži a rybách. V malých množstvích je potřebný pro lidské zdraví a růst. Tělo si nadbytečný zinek neukládá, proto jej musí přijímat ze stravy.

Niacin B3
Niacin, také známý jako vitamin B3. Ve skutečnosti ho ke správnému fungování potřebuje každá část lidského těla. Jako doplněk může niacin kromě jiných výhod pomoci snížit hladinu cholesterolu, zmírnit artritidu a zvýšit funkci mozku. Má pozitivní vliv na pokožku, má protizánětlivé účinky a podporuje omlazení pleti.


Riboflavin B2
Riboflavin je vitamin B2. Ve velké míře se vyskytuje v potravinách rostlinného i živočišného původu včetně mléka, masa, vajec, ořechů, obohacené mouky a zelené zeleniny. Je potřebný pro správný vývoj pokožky, výstelky trávicího traktu, krevních buněk a funkce mozku.

Kyselina pantotenová
Kyselina pantotenová je vitamin B5. Ve velké míře se vyskytuje v rostlinách i zvířatech včetně masa, zeleniny, obilných zrn, luštěnin, vajec a mléka. Kyselina pantotenová pomáhá tělu využívat sacharidy, bílkoviny a lipidy. Je také důležitá pro udržení zdravé pokožky, a tedy i pokožky vlasů.

Vitamin C
Vitamin C je esenciální vitamín, který se musí konzumovat ve stravě. Vitamin C je potřebný pro správný vývoj a fungování těla. Hraje důležitou roli v imunitní funkci. Historicky se vitamín C používal k prevenci a léčbě kurděje. Dnes lidé nejčastěji používají vitamin C k prevenci a léčbě běžného nachlazení. Používá se také při autismu, rakovině prsu, srdečních chorobách a mnoha dalších onemocněních.

Selen
Selen je esenciální stopový minerál nacházející se v půdě, vodě a některých potravinách. Je důležitým faktorem v mnoha tělesných procesech. Selen zvyšuje antioxidační účinky v těle. Selen chrání buňky pokožky a pomáhá při její regeneraci

Tobolka HPMC

Tobolka HPMC je rostlinného původu
Vhodné pro vegetariány a vegany.

Neobsahuje: škrob, lepek a jiné konzervační látky.
Užívání: 2 kapsle denně. Pro optimální účinek se doporučuje užívat po dobu minimálně 3 měsíců.
Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti a těhotné ženy. Nepřekračovat doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladovat mimo dosah dětí.
Balení: 80 kapslí

 

Uvedené informace o rostlinách, rostlinných složkách, rostlinných extraktech a jejich obecném požití nejsou a nesmějí být považovány za výživová a zdravotní tvrzení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2003. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: