Směs účinných látek k detoxikaci a celkové očiste organismu.

Detoxikační produkt MILK THISTLE BODY CLEANER obsahuje 4 účinné přírodní složky, které pročistí organismus a dodají mu původní vitalitu a potřebnou energii.


Složení produktu MILK THISTLE BODY CLEANER:

PESTREC MARIÁNSKÝ
Ostropestřec mariánský patří k nejdůležitějším složkám produktu MILK THISTLE BODY CLEANER. Je zdrojem flavonoidů a sílymarinu – dvou cenných látek, které jsou základem pro efektivní regeneraci jater a její správné vyživení. Ostropestřec je navíc zdrojem bílkovin, vitamínů a aminokyselin.

FLAVOLIGNANY A SILYMARIN
Zejména kvůli vysokému obsahu těchto dvou látek je Ostropestřec tak významný pro medicínu a léčitelství. Flavolignany a Silymarin jsou totiž důležité pro správné fungování jater. Játra je využívá k eliminaci toxinů a jedů, zároveň přispívají k regeneraci poškozených buněk jater a ochraňují je před působením nežádoucích látek.

AMINOKYSELINY A MASTNÉ KYSELINY
Aminokyseliny jsou důležitým antioxidantem, tedy slouží ke zabraňování oxidačnímu stresu buněk a napomáhají jejich rychlé regeneraci. Oxidačnímu stresu jsou buňky vystavovány zejména při zánětech a virových onemocněních, 

Flavonoidy
Ty jsou významné zejména pro jejich pozitivní vliv na kardiovaskulární soustavu, pozitivně ovlivňují zdraví cév a srdce. Jejich účinek se projevuje na zlepšeném prokrvení všech částí organismu. Tento účinek je dokonce tak výrazný, že ostropestřec je složkou některých přípravků na zkvalitnění erekce. Pomáhá totiž zlepšit prokrvení pohlavních orgánů, tedy přímo ovlivňuje mužskou potenci.

 

Inulin z čekanky
Inulin je rozpustná vláknina z kořene čekanky, zlepšuje peristaltiku střev a absorbci minerálů.

Rozpustná rostlinná vláknina, která podporuje růst prospěšných bakterií v tlustém střevě.
Posiluje celkovou imunitu člověka.

CIST ŠEDAVÝ

OBSAH ANTIOXIDANTŮ. Cistus má významný antioxidační potenciál, a to zejména v kombinaci s flavonoidy a polyfenoly.


KURKUMA
Kurkuma napomáhá zvýšení přirozené imunity., Kořenina, známá také jako „indický šafrán“, má silné antioxidační účinky, eliminuje negativní účinek volných radikálů. Obsahuje také vitamíny C,B a E. 

Hmotnost: 170 g
Počet porcí: 20 (1 porce 8,5 g)
Příprava: 1 porci zalít 150 – 200 ml studené vody, džusu nebo jiného nápoje, můžete jej přidat do smoothie, oblíbené kaše či produktu.
Doporučené dávkování: 1 dávka denně.
Upozornění: Nevhodné pro děti a těhotné ženy.

 

Uvedené informace o rostlinách, rostlinných složkách, rostlinných extraktech a jejich obecném požití nejsou a nesmějí být považovány za výživová a zdravotní tvrzení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2003. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.stu) celého organismu s příznivým účinkem na imunitu a zdraví s obsahem ostropestřce mariánského – 20 porcí