Novinka

Nanovitae ACTIVATED CHARCOAL C60, 80 kapslí

  • 1 z 2

ACTIVATED CHARCOAL C60 s obsahem aktivního uhlí na rostlinném základě účinně chrání trávicí ústrojí a přispívá ke snižování nadměrného hromadění střevních plynů.

  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.5.2024
Kategorie: Novinky
Hmotnost: 0.07 kg
 

Je vhodnou volbou při dietních chybách, které jsou často doprovázeny častou a řídkou stolicí, ale také při střevních infekcích, které způsobují bakterie a viry.


Složení produktu ACTIVATED CHARCOAL C60:


PSYLIUM
Psylium je získán ze semen jitrocele indického a slouží k pročištění trávicí soustavy. Obaly semen procházejí důkladným procesem čištění, jedná se o přírodní vlákninu bez chuti. V tradiční indické medicíně je psyllium od pradávna používáno k pročištění trávicí soustavy. V tekutině nabobtná a zvětší objem až desetkrát. Trávicí soustavou pak prochází psyllium celé, aniž by se jeho struktura změnila. Tím dochází k pročištění střev.
Psyllium v trávicím traktu na sebe naváže tekutiny a pomáhá tak odstraňovat škodlivé látky z těla. Vlákninu ze psylia naše tělo není schopno zpracovat, přesto má užívání psyllia svůj význam. V tlustém střevě je tato ve vodě rozpustná vláknina dobrým zdrojem živin pro bakterie střevní mikroflóry. Užívání psyllia tedy příznivě ovlivňuje růst těchto prospěšných bakterií a tím pádem i zdraví našeho trávicího traktu.
Psyllium je účinné i při průjmu, protože tím, že vláknina absorbuje tekuté složky v tlustém střevě a zpevní stolici. Tím zároveň zpomalí přechod stolice z tlustého střeva ven. Tím se normalizuje činnost střev v trávicím traktu.


AKTIVNÍ UHLÍ
Aktivní uhlí v našem produktu je vyrobeno z kokosových skořepin. Pomáhá absorbovat nahromaděné odpadní látky – toxiny, které přitahuje jako magnet. Je výborný pomocník při bakteriálních i virových onemocněních trávicí soustavy, při otravách jídlem a jedy, což velmi oceníte například při dovolené nebo cestách mimo domov. Nezapomeňte si jej tedy přibalit do cestovní rodinné lékárničky.
 Oceníte ho i při zápachu z úst, který má příčinu právě v trávicím traktu nebo při nevolnostech různého původu, které doprovází často i zvracení.


Tobolka HPMC

Tobolka HPMC je rostlinného původu
Vhodné pro vegetariány a vegany.
Neobsahuje: škrob, lepek a jiné konzervační látky.

Užívání: 2 kapsle denně, ideální nalačno – cca 30 minut před konzumací. Velice důležité je příjem dostatečného množství tekutiny. Při akutních problémech (průjem, zvracení) lze dávku zvýšit až na 10 kapslí denně.
Balení: 80 kapslí
Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti a těhotné ženy. Nepřekračovat doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladovat mimo dosah dětí.

Uvedené informace o rostlinách, rostlinných složkách, rostlinných extraktech a jejich obecném požití nejsou a nesmějí být považovány za výživová a zdravotní tvrzení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2003. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: