Novinka

Altevita Šungit 500g

Šungit je nejstarší minerál obsahující uhlík, který lze nalézt pouze v Rusku.

  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
Kategorie: Šungit
Hmotnost: 0.5 kg
 

Obsahuje fulleren, který je jedním z nejsilnějších antioxidantů, má úžasné čistící účinky. Voda ze šungitu pomáhá při léčbě zánětlivých onemocnění, alergií, problémech s pokožkou nebo klouby. Vyzkoušejte ji i při vaření nebo přidejte do koupele.

Široké použití má však šungit také v domácnosti. Prospívá rybičkám v akváriu, ale také pokojovým květem. Zajistí dobré odvodnění zeminy, poskytne kořenům rostlin dostatek vody obohacené minerálními látkami a živinami. Vyzkoušejte účinky tohoto minerálu iu řezaných květin (prodlouží jejich životnost) nebo při zakořeňování rostlin.

Způsob použití:
Umyjte šungit vodou z vodovodu. Naplňte nádobu v poměru 500 g šungitu na 5 litrů vody z vodovodu. Nechte vodu odstát ideálně 12 hodin. Ve vodě luhovat maximálně 24 hodin. Potom můžete vodu použít k pití, vaření nebo koupání. Po 5 - 6 měsících použití vyměňte šungit za nový, abyste dosáhli stále nejvyšší kvality vody.

Potom vodu slijte a můžete ji používat. Doporučujeme spotřebovat, zbytečným skladováním se její energetická hodnota rychle snižuje.

Vodu nedávejte do chladničky a nádobu s vodou nezakrývejte. Použitý šungit propláchněte a opět zopakujte postup se zalitím šungitu.

Po 5 - 6 měsících použití vyměňte šungit za nový, abyste dosáhli stále nejvyšší kvality vody.

Čištění šungitu: Šungit doporučujeme pravidelně čistit, aby se tak obnovovaly jeho vlastnosti. Cca jednou za 2 týdny necháme uschnout do sucha na vzduchu, případně na slunci. Doporučujeme také jednou za 2 měsíce ponořit šungit do roztoku jedlé sody nebo kyseliny citrónové.

Podmínky skladování: Skladujeme na tmavém místě při pokojové teplotě.

Složení: šungit

Hmotnost: 500g

Země původu: Ruská federace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: