Novinka

Nanovitae ENZYME FORTE COMPLEX 80 kapslí

  • 1 z 2

ENZYME FORTE COMPLEX usnadňuje vstřebávání živin, pomáhá udržovat zdravou mikroflóru a napomáhá při obnově činnosti trávicích enzymů.

  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 25.7.2024
Kategorie: Novinky
Hmotnost: 0.07 kg
 

Doplněk výživy ENZYME FORTE COMPLEX je určen pro zdravý stav trávicího traktu. Právě zdravé trávení určuje celkovou pohodu jednotlivce.
ENZYME FORTE COMPLEX je určen pro ty, kteří mají problémy se vstřebáváním živin, s hmotností, s častými nevolnostmi, zácpou či průjmem, bolestmi žaludku, nevolností, ale také s refluxem či syndromem dráždivého tračníku. ENZYME FORTE COMPLEX je vhodný i pro jedince, kteří chtějí zlepšit svůj životní styl a stravovací návyky.


Narušená činnost trávicích enzymů nebo enzymová nedostatečnost lze oprimalizovat právě jedinečným produktem ENZYME FORTE COMPLEX.
Enzymy lze popsat jako jednoduché proteiny nacházející se v každé živé buňce, kde působí jako „biologické katalyzátory“ k regulaci různých biologických reakcí včetně trávení. Podílejí se na rozkladu bílkovin, uhlohydrátů a tuků a dalších složitých molekul přítomných v potravinách. Tímto působením usnadňují trávicí proces a napomáhají tak lepšímu vstřebávání živin. Nedostatek optimální trávicí funkce spojený s nedostatečností enzymů může vést k malabsorpci a mnoha souvisejícím zdravotním problémům, pokud se nedostatek enzymů neřeší.


Doplněk výživy ENZYME FORTE COMPLEX je unikátní směsí specifických trávicích enzymů, která nabízí mnohem víc než jen napomáhání správnému trávení a lepšímu vstřebávání živin.


Složení produktu ENZYME FORTE COMPLEX:


EMUGOLD ®Akácivá vláknina
Akáciová vláknina je druh rozpustné vlákniny, která se získává ze šťávy stromu akácie. Působí také jako prebiotikum.

DIGEZIME Enzymes ® – komplex enzymů:
DigeZyme® je patentovaný komplex 5 trávicích enzymů – amyláza, proetáza, laktáza, lipáza a celuláza, které podporují zdravé trávení a vstřebávání živin ze stravy. Rozkládají molekuly jídla na dostatečně malé jednotky, které organismus dokáže absorbovat, což souvisí s celkovou tělesnou kondicí.


Účinky trávicích enzymů:

Trávení sacharidů, laktózy, celulózové vlákniny, tuků a bílkovin.
Výborná odolnost vůči žaludečním šťávam.
Lepší absorpce živin: minerálů a vitamínů.
Obnova správných hladin a aktivity trávicích enzymů.
Vhodné i pro lidi s intolerancí laktózy, vegetariány a vegany.
Doplněk stravy neobsahuje žádné složky GMO (geneticky modifikované organismy).

Amyláza – trávení sacharidů
Proteáza – trávení bílkovin
Laktáza – trávení mléčného cukru (laktózy)
Lipáza – trávení tuků
Celuláza – trávení celulózy – rostlinných druhů vlákniny


Užívání: 2 kapsle denně po jídle.
Balení: 80 kapslí
Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti a těhotné ženy. Nepřekračovat doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladovat mimo dosah dětí

 

Uvedené informace o rostlinách, rostlinných složkách, rostlinných extraktech a jejich obecném požití nejsou a nesmějí být považovány za výživová a zdravotní tvrzení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2003. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: